Vidék Bajnokság
A Nyílt Vidék Bajnokságon - mely egyben kvalifikáció az
Országos Bajnokságra - válogatót húztak azok a versenyzők, aki az
elkövetkező nemzetközi versenyeken érdekeltek. Ezek a versenyek az U23-as
Világbajnokság, Európa Bajnokság, nem olimpiai versenyszámok világbajnoksága.
Válogatott versenyzőink kiváló eredményeket értek el.
Kiemelkedik Galambos Péter első helyezése, aki a normál súlyúak mezőnyét
magabiztosan győzte le könnyűsúlyú versenyzőként. Szabó Katalin legyőzte
legnagyobb ellenfelét Verőci Lídiát, és nagy fölénnyel nyerte a női
egypárevezős versenyt.
A Vác Városi Evezős Club a Vidék Bajnokságon 11 első, 10
második és 4 harmadik, 3 negyedik valamint egy-egy ötödik, hatodik helyezéssel
az egyesületek pontversenyében a harmadik helyen végzett, 24 egyesület között.
Korcsoport |
Név |
Idő |
Hely |
FV 4- |
Selmeczi
József, Bácskai Zoltán, Nógrádi Tivadar, Noé Gábor |
3:27,1 |
1. |
FT 4x+ |
Csiszár
Péter, Dávid Patrik, Farkas Norbert, Pap Márkó korm:
Gyalai Bence |
|
1. |
NT 2x |
Kurdi
Laura, Bácskai Dominika |
6:45,99 |
1. |
FF 1x |
Galambos
Péter |
7:49,18 |
1. |
NF 1x |
Szabó
Katalin |
8:4,68 |
1. |
L .mini 13 év
1x |
Pornói
Dóra |
5:12,90 |
1. |
FF 2x |
Varga T.
Csaba (FEC), Galambos Péter |
6:36,90 |
1. |
FV 2x |
Noé
Gábor, Nógrádi Tivadar |
3:35,00 |
1. |
NT 1x |
Bácskai
Dominika |
|
1. |
FV 4x |
Selmeczi
József, Mácsik Miklós, Noé Gábor, Nógrádi Tivadar |
3:13,40 |
1. |
FF 4x |
Juhász
(Tisza), Szabó Dániel, kelemen áron (Baja), Szél
Domonkos (Csepel) |
6:16,83 |
1. |
NV 2x |
Vácy Emese, Miskei Boglárka |
4:28,30 |
2. |
Fiú mini 12 év 1x |
Bácskai
Máté |
|
2. |
Fiú mini 12 év 1x |
Molnár
Dominik |
|
2. |
FF ks 1x |
Kondér
Barna |
7:59,87 |
2. |
L. mini 13 év 1x |
Berta
Blanka |
5:15,94 |
2. |
NF 2x |
Tölgyesi
Brigitta, Szabó Katalin |
7:35,10 |
2. |
FS 2x |
Farkas
Tamás, Hanusz Gergely |
6:52,28 |
2. |
Nt 4X+ |
Molnár
Fanni, Berta Katalin, Kurdi Laura, Bácskai Dominika, korm:
Berta Blanka |
6:15,16 |
2. |
NF 4x |
Wachtler Edit, Tölgyesi Diána, Tölgyesi Brigitta,
Szabó Katalin |
6:59,35 |
2. |
FT 1x |
Pap
Márkó |
6:19,31 |
2. |
FF ks 2x |
Szász
Norbert, Bölkény Getgely |
7:36,36 |
3. |
NF 1x |
Tölgyesi
Brigitta |
8:59,19 |
3. |
FT 2x |
Farkas
Norbert, Dávid Patrik |
6:49,94 |
3. |
NT 1x |
Kurdi
Laura |
|
3. |
FT 2x |
Csiszár
Péter, Durugy András |
6:27,06 |
4. |
Fiú mini 13 év 1x |
Gyalai Bence |
4:54,24 |
4. |
Fiú mini 13 év 1x |
Bíró
Attila |
5:02,51 |
4. |
FT 4x+ |
Nagy kristóf, Nagy Dániel, Zöld Balázs, Durugy
András, korm: Bíró Attila |
6:17,69 |
5. |
FV 1x |
Mészáros
László Dr. |
4:19,00 |
6. |